lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Tau

Tau
Druh:

neznámý

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

úředník, obchodník a pirát Sedmé provincie na Severu

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY Concerning Flight
 
Představitel: John Vargas
 
Kariéra:
2374 Je představitelem Sedmé provincie na Severu. Vybudoval vyhledávané a prosperující obchodní centrum, kde zájemcům z mnoha různých druhů oblasti prodává zbraně a technologie, případně je na zakázku obstarává. Veškeré zboží získává pirátstvím z lodí prolétajících poblíž jeho domovské planety.
Jeho letka uloupila z USS Voyager kapitána Janewayové mnoho různých předmětů, kromě jiného také počítačové jádro a Doktorův mobilní holoemitor. Když se do holoemitoru dostane program Leonarda da Vinciho, který běžel na Voyageru v okamžiku loupeže, poskytne interaktivnímu hologramu útočiště a vystupuje jako jeho renesanční mecenáš. Kromě jiného mu umožní postavit létající stroj z moderních materiálů.
Po několika dnech je ochoten prodat ukořistěné počítačové jádro mladé ženě, o níž ale později zjistí, že je kapitánem vesmírné lodi. Pokusí se ji zajmout s plánem požadovat za ni výkupné, hologram Mistra Leonarda ho ale srazí k zemi. Dává je stíhat svými vojáky a strážemi, nezabrání ale transportu počítačového jádra zpět na Voyager ani útěku kapitána Janewayové a Mistra Leonarda v jeho létajícím stroji.
Tau
Tau
Tau
Tau
Tau
Tau
Tau
Tau
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X