lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Annorax

Annorax
Druh:

Krenim

Pohlaví:

muž

Narození:

začátek 22. století

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

vědec

Rodinný stav:

ženatý

 
Rodina:
manželka: jméno neznámé
 
Další důležité osoby:
  manželka, jméno neznámé
 
Účinkování: VOY Year of Hell
 
Představitel: Kurtwood Smith
 
Kariéra:
cca 2170 Žije s manželkou v krenimské kolonii na Kyana Prime. Krenimské impérium utrpělo porážku od Rilnarů a on dokončuje práci na časové zbrani, která je schopná cokoliv vytlačit z časové linie. Doufá, že vytlačením Rilnarů obnoví velikost a slávu Krenimského impéria.
po 2170 Po úspěšném dokončení vývoje instaluje časovou zbraň na vesmírnou loď a Rilnary vymaže z existence. Jeho zásah je velmi úspěšný, přesto však učiní chybu, spolu s Rilnary vymaže také původem rilnarský antigen v krenimském genomu, takže 50 miliónů Krenimů umírá na zhoubnou nemoc. Aby tuto chybu napravil, zasahuje do časové linie podruhé, tentokrát s fatálním výsledkem: vymaže existenci své domovské kolonie na Kyana Prime, včetně své manželky.
Od té doby učiní na své časové lodi chráněné před během času nespočet zásahů, aby kolonii na Kyana Prime obnovil. Za oběť padne mnoho druhů Delta kvadrantu, mimo jiné Malkothové a Alsurané.
2374 Začátkem roku vymazává z existence druh Zahlů, což je jeho nejúspěšnější zásah za 200 let. Krenimská časová linie byla obnovena na 98 %, jelikož se však neobnovila Kyana Prime, není to pro něj přijatelné. Tento zásah se přímo dotkl USS Voyager kapitána Janewayové, který právě přiletěl k hranicím krenimského prostoru.
Dalším zásahem je zrušení existence Garenorů. Tento zásah je neúspěšný, uvrhl Krenimy do předwarpového vývojového stupně, a to proto, že se ve výpočtech objevila nová neznámá, Voyager. Od té doby se Voyager pokouší zničit.
Posledním druhem, který mizí, jsou Ram Izadové. Krenimskou časovou linii tak obnovil z 52 %, ovšem opět bez Kyany Prime.
Koncem roku 2374 kapitán Janewayová za podpory jeho vlastní posádky, konkrétně prvního důstojníka Obrista, zničí jeho časovou loď, čímž ukončuje celou zmanipulovanou časovou linii od 70. let 22. století. Annorax se vrací do okamžiku, kdy na Kyaně Prime žije se svou manželkou a vyvíjí časovou zbraň.
Annorax
Annorax
Annorax
Annorax
Annorax
Annorax
Annorax
Annorax
Annorax
Annorax
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X