lcars
logo
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Vayna Vekma >>>

Veer Tova

Veer Tova
Druh:
Voth
Pohlaví:
muž
Narození:
není známo
Úmrtí:
není známo
Povolání:
molekulární paleontolog
Rodinný stav:
svobodný

Důležité osoby

Frola Gegen

Další informace

Učinkování:
VOY Distant Origin
Představitel:
Christopher Liam Moore

Kariéra

cca 2367

Stává se asistentem a spolupracovníkem profesora Forry Gegena.

2373

Doprovází profesora, když na obchodní stanici na pokraji nekritského prostoru získává informace o vesmírné lodi Voyager, která údajně pochází z opačné strany galaxie. Gegen tam kupuje také informace o planetě, na níž byl jeden z členů tohoto teplokrevného druhu zabit, a také vzorek warp plasmy Voyageru.

V jeskyni na planetě nacházejí kosterní pozůstatky a zbytky uniformy Hogana. Profesor analýzou DNA zjišťuje, že se shoduje s DNA Vothů ve 47 znacích, což napovídá, že jeho druh a tvorové z Voyageru pocházejí ze stejné planety. Vědom si politické situace se začíná obávat následků.

Spolu s Gegenem Voyager vystopují a dostihnou. Pod ochranou osobního maskovacího přístroje oba provádějí výzkum na jeho palubě, jsou ale objeveni. On sám končí na ošetřovně, kde si ze strachu přivodí hibernaci. Je vysvobozen, když Voyager obsadí vothští vojáci. Při slyšení profesora svědčí proti němu, tvrdí, že shoda DNA není výsledkem totožného původu, nýbrž náhodná konvergence. Jelikož nevíme, čím mu bylo vyhrožováno, nemůžeme ho za jeho čin odsuzovat.

Obrázky

Tova Veer
Tova Veer
Tova Veer
Tova Veer
<<< Vayna Vekma >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries