lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Veer Tova

Veer Tova
Druh:

Voth

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

molekulární paleontolog

Rodinný stav:

svobodný

 
Důležité osoby:
  Frola Gegen
 
Účinkování: VOY Distant Origin
 
Představitel: Christopher Liam Moore
 
Kariéra:
cca 2367 Stává se asistentem a spolupracovníkem profesora Forry Gegena.
2373 Doprovází profesora, když na obchodní stanici na pokraji nekritského prostoru získává informace o vesmírné lodi Voyager, která údajně pochází z opačné strany galaxie. Gegen tam kupuje také informace o planetě, na níž byl jeden z členů tohoto teplokrevného druhu zabit, a také vzorek warp plasmy Voyageru.
V jeskyni na planetě nacházejí kosterní pozůstatky a zbytky uniformy Hogana. Profesor analýzou DNA zjišťuje, že se shoduje s DNA Vothů ve 47 znacích, což napovídá, že jeho druh a tvorové z Voyageru pocházejí ze stejné planety. Vědom si politické situace se začíná obávat následků.
Spolu s Gegenem Voyager vystopují a dostihnou. Pod ochranou osobního maskovacího přístroje oba provádějí výzkum na jeho palubě, jsou ale objeveni. On sám končí na ošetřovně, kde si ze strachu přivodí hibernaci. Je vysvobozen, když Voyager obsadí vothští vojáci. Při slyšení profesora svědčí proti němu, tvrdí, že shoda DNA není výsledkem totožného původu, nýbrž náhodná konvergence. Jelikož nevíme, čím mu bylo vyhrožováno, nemůžeme ho za jeho čin odsuzovat.
Tova Veer
Tova Veer
Tova Veer
Tova Veer
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X