lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Jack  (DS9)

Jack (DS9)
Druh:

Pozemšťan - Vylepšený

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: DS9 Statistical Probabilities, Chrysalis
 
Představitel: Tim Ransom
 
Kariéra:
před 2374 Jako dítě ho rodiče nechali geneticky vylepšit, byl mu zrychlen vývoj mozkových buněk, takže jeho IQ přesáhlo hranici geniality. Byl rovněž mimořádně fyzicky zdatný. Navíc se ale stal agresivním, nezapadl do společnosti a musel být izolován. Spolu s dalšími vylepšenými žil v sanatoriu.
2374 Se svým ošetřujícím psychiatrem doktorkou Karen Loewsovou přicestoval na stanici Deep Space Nine, aby se zde setkal s doktorem Julianem Bashirem, který byl jako dítě také geneticky pozměněn. Doktorka Loewsová se domnívala, že seznámení s někým, kdo je rovněž vylepšený, přesto ale dokázal zapadnout do společnosti a vést normální život, mu prospěje. Celá skupina vylepšených provedla skvělou analýzu mírové nabídky Cardassie a Dominionu a odhalila její skrytý důvod. Další analýzy ho vedly k přesvědčení, že Federace nemůže válku vyhrát a že by se měla raději vzdát, aby předešla obrovskému množství obětí na životech. Toto přesvědčení ho dovedlo až ke zradě (chtěl Damarovi a Weyounovi prozradit taktické plány Federace), v níž mu zabránil doktor Bashir (viz epizoda DS9 Statistical Probabilities).
2375 Spolu s ostatními vylepšenými vyvinul způsob, jak pomoci Sarině Douglasové, vylepšené neschopné komunikace. Vrátil se s nimi na stanici, aby doktor Bashir tento experimentální zákrok provedl (viz epizoda DS9 Chrysalis).
Jack
Jack
Jack
Jack
Jack
Jack
Jack
Jack
Jack
Jack
Jack
Jack
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X