lcars
logo
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Brax Brel Jor >>>

Braxton

Braxton
Druh:
Pozemšťan
Pohlaví:
muž
Narození:
není známo
Úmrtí:
není známo
Povolání:
kapitán federační časové lodi Aeon
Rodinný stav:
není známo

Další informace

Učinkování:
VOY Future's End
Představitel:
Allan Royal

Kariéra

29. století

Byl (bude) příslušníkem Komise pro časovou integritu Spojené federace planet, která průběžně skenovala minulost a hledala anomálie. Když byl USS Voyager kapitána Janewayové objeven na orbitě Země roku 1996, místo aby byl v Delta kvadrantu v roce 2373, letěl pro něj svou časovou lodí Aeon a časoprostorovou trhlinou ho ho dovedl na správné místo.

Alternativní časová linie od r. 1967: Byl příslušníkem Časoprostorové flotily Federace. Poté co ve Sluneční soustavě způsobila exploze jeho časové lodi Aeon přilétající z minulosti s nekvalifikovaným pilotem Henrym Starlingem na palubě obrovskou katastrofu, která téměř zničí Sluneční soustavu a stojí životy miliard obyvatel Země a dalších planet soustavy, byly v pozůstatcích exploze objeveny úlomky pláště USS Voyager. Vydal se do 24. století, aby Voyager zničil a explozi tím zabránil.

2373

Časoprostorovou trhlinou přiletěl do tohoto roku do Delta kvadrantu. Kapitán Janewayová však nebyla ochotna nechat loď a s ní celou posádku zničit a bránila se. Jeho loď byla poškozena a časoprostorová trhlina ho nekontrolovatelně zavedla na Zemi do roku 1967, kde Aeon ztroskotal v pohoří High Sierra. On sám se zachránil a loď opustil.

Voyager byl do časoprostorové trhliny vtažen za ním, ovšem do pozdějšího času.

Ztroskotání lodi Aeon pozoroval Henry Starling. Loď našel a dokázal skvěle využít její technologii budoucnosti. Posléze se mu podařilo zprovoznit samotnou loď.

1967 - 1996

Žil na Zemi, v Los Angeles v USA, jako bezdomovec. Několikrát byl také v psychiatrické léčebně, protože vytrvale tvrdil, že začíná konec budoucnosti, protože to, co se děje teď, povede ke zničení Sluneční soustavy.

1996

Do tohoto roku byl vtažen Voyager. Kapitánovi Janewayové a Chakotayovi se podle přístroje neustále vysílajícího subprostorový signál podařilo vyhledat ho. Snažil se jim vysvětlit, jak obrovskou chybu udělali, že se ve 24. století nenechali zničit, potom je však vyrušila policie a on utekl.

Henry Starling se vydal časovou lodí Aeon do budoucnosti, Voyager mu v tom ale dokázal zabránit (viz epizoda VOY Future's End).

Sestřelením časové lodi tato alternativní časová linie i on na Zemi v minulosti přestali existovat.

29. století

Po návratu do svého času musel projít rehabilitací. Poznámka: Nemáme vysvětlení pro fakt, že si pamatoval roky strávené na Zemi v 2. polovině 20. století, přestože tato časová linie včetně příslušné verze jeho samotného přestala existovat.

Zdánlivě se vyléčil a stal se kapitánem USS Relativity. Ve skutečnosti trpěl temporální psychózou a bude v důsledku své obsese Voyagerem degradován na praporčíka.

On a jeho posádka se snažili zabránit zničení Voyageru v roce 2375. Bylo zjištěno, že na lodi byl v letech 2371 a 2372 sabotér, který na ni umístil časový disruptor. Braxton využil Sedmé z Devíti, která díky očnímu implantátu disruptor viděla, přestože byl fázově posunutý. Sedmá po několika cestách do minulosti našla sabotéra i s časovým disruptorem v roce 2372: byl to sám kapitán Braxton.

Posádka USS Relativity pod velením poručíka Ducana, který zbavil Braxtona velení, našla v minulosti ještě další verzi Braxtona, jehož jediným cílem bylo zničit Voyager a kapitána Janewayovou, kterou hluboce nenáviděl. V okamžiku, kdy interakce USS Relativity se Sedmou a kapitánem Janewayovou končila, byly ve vězení USS Relativity tři verze Braxtona: kapitán zatčený pro zločiny, které spáchá, a dva sabotéři z minulosti, z nich jeden praporčík. Všechny tři verze budou v okamžiku soudu reintegrovány (viz epizoda VOY Relativity).

Obrázky

Kapitán Braxton (alternativní)
Kapitán Braxton (alternativní)
Kapitán Braxton (alternativní)
Kapitán Braxton (alternativní)
Kapitán Braxton (alternativní - 1996)
Kapitán Braxton (alternativní - 1996)
Kapitán Braxton
Kapitán Braxton
Kapitán Braxton
Kapitán Braxton
Praporčík Braxton
Praporčík Braxton
<<< Brax Brel Jor >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries