lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Alaris Dathan

Alaris Dathan
Druh:

Enaran

Pohlaví:

muž

Narození:

Enara Prime

Úmrtí:

Enara Prime

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

svobodný

 
Důležité osoby:
  Korenna Mirell
 
Účinkování: VOY Remember
 
Představitel: Charles Esten
 
Kariéra:
před 2373 Před řadou desítek let (nevíme, jak dlouho Enarané žijí, proto je časový odhad obtížný) patřil ke skupině Enaranů, kteří byli pro své odmítání výdobytků techniky a prudkého technického rozvoje nazýváni Zpátečníky. Měl vášnivý milostný vztah s Korennou Mirell, dcerou vysoce postaveného důstojníka enaranské armády Jaretha Mirella, která sama byla příslušnicí armády, nové generace, která měla pro Enarany dobývat vesmír. Byl určen k transportu do kolonie Peshar, nedostavil se však, protože se říkalo, že Zpátečníci nejsou přesidlováni, nýbrž likvidováni. Snažil se Korennu přesvědčit, aby šla s ním, ta ale nebyla ochotna obětovat svou kariéru a naprosto opustit svou rodinu. Byl popraven energetickým výbojem poté, co se ho Korenna, která nakonec uvěřila lživým argumentům svého otce, zřekla.
2373 Jeho bývalá milenka Korenna, kterou celý život trápilo svědomí, a to nejen proto, že byla bezprostřední příčinou jeho smrti, nýbrž také proto, že enaranská vláda dokázala, aby se na tento holocaust zapomnělo, a že ona sama nikdy neměla dost odvahy, aby mlčení prolomila, našla v B'Elanně Torres ducha, který se nedá tak snadno umlčet, a proto jí implantovala své vzpomínky, takže v jejích snech opět ožil.
B'Elanna předala tyto vzpomínky mladé inženýrce Jessen, takže Dathanův osud a zejména jeho lásku ke Korenně zprostředkovaně prožila přinejmenším jedna další osoba.
Dathan Alaris
Dathan Alaris
Dathan Alaris
Dathan Alaris
Dathan Alaris
Dathan Alaris
Dathan Alaris
Dathan Alaris
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X