lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Viorsa

Viorsa
Druh:

Kohl

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

2372 - na palubě USS Voyager

Povolání:

projektant

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY The Thaw
 
Představitel: Thomas Kopache
 
Kariéra:
před 2353 Je projektantem kohlského sídla na nejmenované planetě v Delta kvadrantu, snad své domovské. Toto sídlo bylo známé obchodní středisko, věděli o něm i Talaxiané.
2353 Nestabilní hvězda soustavy erupcemi, které doprovázely magnetické bouře a zvýšená radiace, způsobila dobu ledovou a katastroficky poškodila biosféru planety. Malá skupina Kohlů včetně něj se uchýlila do podzemí, kde se uložila do stázových modulů. Jejich mozky byly napojeny na interaktivní ústřední počítač, který nejen monitoroval jejich mozkové funkce, nýbrž také pro ně vytvářel virtuální prostředí. Program je měl po 15ti letech informovat o prostředí na povrchu, aby se rozhodli, zda sami spustí oživovací sekvenci. Viorsa tyto informace nahrál a ty byly automaticky vysílány, kdykoliv se v blízkosti planety objevila vesmírná loď.
před 2368 Strach a nejistota z budoucnosti a o regeneraci planety způsobil, že interaktivní počítač vytvořil virtuální prostředí ovládané Klaunem, který ztělesnil jejich strach. Ten je nechtěl pustit ven, aby sám nepřestal existovat.
2372 K planetě přiletěl USS Voyager kapitána Janewayové. Posádka na palubu přenesla jeho stázový modul spolu se čtyřmi dalšími. Harry Kim, B'Elanna Torresová, Doktor a nakonec i kapitán společně Strach přelstili, pro něj však už bylo pozdě: krátce před vysvobozením rukojmích byl popraven gilotinou, ve skutečnosti zemřel na silný srdeční záchvat.
Viorsa
Viorsa
Viorsa
Viorsa
Viorsa
Viorsa
Viorsa
Viorsa
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X