lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Hogan

Hogan
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

podzim 2372 - Hanon IV

Povolání:

Makista, člen posádky USS Voyager

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY Alliances
 
Představitel: Simon Billig
 
Kariéra:
2371 Je Makistou, členem Chakotayovy posádky. Začátkem dubna 2371 je spolu s Chakotayovou lodí unesen z Badlands, kde se chtěli skrýt před pronásledováním Cardassiany, paprskem bytosti nazývané Ochránce do Delta kvadrantu.
Zhruba o tři týdny později se poté, co Chakotay zničil jejich loď při zneškodnění kazonské lodi, stává členem posádky USS Voyager, kterou stihl stejný osud, když po Makistech pátrala (viz dvojepizoda VOY Caretaker).
2372 Je přidělen do strojovny, kde slouží pod šéfinženýrem B'Elannou Torresovou.
Poté, co se vystupňují útoky Kazonů, kteří chtějí získat federační technologii, a zejména po smrti kolegy Makisty Kurta Bendery je jedním z těch bývalých Makistů, kteří nesouhlasí s postupem kapitána Janewayové a přejí si, aby se k nebezpečné situaci postavila pružněji. Žádá B'Elannu, aby za zády kapitána kontaktovala Sesku, což B'Elanna odmítá (viz epizoda VOY Alliances).
Je to on, kdo nachází mrtvolu člena posádky Franka Darwina, z jehož vraždy je usvědčen bývalý Makista Lon Suder (viz epizoda VOY Meld).
Pomáhá Neelixovi otevřít archivy subprostorových komunikací a objevuje stopu, která jako k autorovi tajných a vymazaných komunikací s Kazony vede k Tomu Parisovi, který v té době už není členem posádky (viz epizoda VOY Investigations).
Když je Voyager zduplikován v proudu plasmy, má za úkol posílit strukturální integritu trupu a připravit protonové výboje, které mají při ztrátě antihmoty regenerovat warp jádro. Je při tom vážně raněn (viz epizoda VOY Deadlock).
Má tu smůlu, že obsluhuje transportér při přenosu Tuvoka, Neelixe a symbiogenetických orchidejí, takže na palubu transportuje Tuvixe (viz epizoda VOY Tuvix).
Po incidentu Harryho Kima s úřadujícím kapitánem Tuvokem jde spolu s praporčíkem Swinnovou za Harrym, aby mu vyjádřil plnou podporu posádky, která si přála kontaktovat Vidiiany a získat od nich sérum pro kapitána Janewayovou a Chakotaye, které museli zanechat na nejmenované planetě, protože jinak by zemřeli (viz epizoda VOY Resolutions).
Když Voyager obsadili Kazoni-Nistrim a posádku vysadili na Hanonu IV, je v Neelixově průzkumném týmu. Před vchodem do jeskyně objeví kostru a plní Neelixův příkaz, aby posbíral velké kosti, které by mohly sloužit jako zbraně. Stává se obětí obrovského hadovitého živočicha žijícího v jeskyni (viz dvojepizoda VOY Basics).
Hogan
Hogan
Hogan
Hogan
Hogan
Hogan
Hogan
Hogan
Hogan
Hogan
Hogan
Hogan
Hogan
Hogan
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X