lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Automatická osobní jednotka 3947

Automatická osobní jednotka 3947
Druh:

robot - automatická osobní jednotka (pralorská)

Pohlaví:

neznámé

Narození:

aktivován 2222

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

Automated Personnal Unit 3947

Rodinný stav:

neznámý

 
Alternativy: 3947
 
Účinkování: VOY Prototype
 
Představitel: Rick Worthy
 
Kariéra:
cca 2222 Uveden do provozu svými Staviteli, Pralory, jako součást jejich robotické armády bojující ve válce proti Cravicům.
před 2372 Poté, co se Pralorové rozhodli uzavřít s Cravici příměří, podílí se na jejich vyvraždění. Pralorové se totiž pokusili svou robotickou armádu zničit, protože ji už nepotřebovali, čímž se z nich v tu chvíli stal nepřítel.
2372 Z neznámého důvodu se vznáší ve vesmírném prostoru s poškozeným energetickým článkem. Na palubu ho bere USS Voyager kapitána Janewayové a B'Elanně Torresové se daří energetický článek opravit. Jelikož výroba energetických článků, které jsou individuální, je to jediné, co se robotům nedaří, takže se nemohou reprodukovat, požaduje od ní, aby vyvinula standardní článek použitelný obecně. Kapitán Janewayová to neschválí a on unáší B'Elannu na pralorskou loď, která ho přiletěla vyzvednout. Tam B'Elannu pod hrozbou zničení Voyageru přinutí článek vyrobit. B'Elanna opravdu oživí prototyp 0001, když však zjistí, že roboti vyvraždili všechny Pralory, vidí, že to byla chyba, a článek ihned ničí. Je transportována z lodi dřív, než se mu podaří reagovat.
Automatická jednotka 3947
Automatická jednotka 3947
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X