lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Caylem

Caylem
Druh:

Alsaurian

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

2372 - zastřelen

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

neznámý

 
Rodina:
manželka: nejmenovaná, +++ 2358
dcera: Ralkana, +++ před 2372
 
Účinkování: VOY Resistance
 
Představitel: Joel Grey
 
Kariéra:
před 2358 Oženil se a má dceru Ralkanu. Jeho národ je utlačován totalitní vojenskou diktaturou Řádu Mokra, ovšem proti této diktatuře se utvořilo hnutí odporu, jehož členkou je také jeho manželka. On sám je spíše bojácný, domnívá se, že by se on i jeho žena měli především starat o dcerku.
Jeho manželka vedla přepadení zásobovacího střediska Řádu Mokra a on se k ní měl připojit, nenašel však odvahu a zůstal doma s dcerou. Jeho žena byla zatčena, když na něj čekala, a uvězněna. Tyto skutečnosti jsou v hnutí odporu známy a on je v něm znám jako zbabělec.
Má kvůli tomu, že se ke své ženě nepřipojil, velké výčitky svědomí a možná už tehdy se pomátl. Od jejího uvěznění jí až do své smrti každý týden psal dopis.
2358 Jeho žena zemřela ve vězení, není známo, za jakých okolností. Pravděpodobně o tom byl informován, avšak ve své pomatenosti tento fakt nepřijal.
před 2372 Neustále se snaží dostat ke své ženě, sám a pak i s dcerou. Při jednom pokusu je Ralkana zastřelena. Ani tento fakt jeho chorá mysl nepřijala.
2372 Zachraňuje před zatčením kapitána Janewayovou z USS Voyager, kterou postřelila hlídka Řádu Mokra na tržišti, když se jako členka výsadku snažila získat tellerium nezbytně potřebné pro fungování warp pohonu a dalších systémů lodi. Domnívá se, že našel svou dceru Ralkanu.
Pomáhá kapitánovi osvobodit Tuvoka a B'Elannu Torres z vězení, probodne ve rvačce soudce Augrise, kterého viní ze své osobní tragédie, a je při tom zastřelen vězeňským hlídačem.
Caylem
Caylem
Caylem
Caylem
Caylem
Caylem
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X