lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Suspiria

Suspiria
Druh:

Nacene

Pohlaví:

žena

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY Cold Fire
 
Představitel: Lindsay Ridgeway
 
Kariéra:
cca 300 - 800 n. l. Je členkou výzkumné expedice svého druhu do galaxie Mléčné dráhy. Jejich zcela neznámá technologie zničí nukleogenové částice v atmosféře planety Ocampa, čímž její povrch učiní téměř neobyvatelným. Aby Ocampy uchovali při životě, vyhloubí pro ně expedice obrovskou jeskyni hluboko v podzemí planety a celou populaci tam převedou. Komplex zařídí vyspělými technologiemi a nedaleko planety vystaví stanici, odkud je Ocampům v pravidelných intervalech vysílána potřebná energie. Je jednou ze dvou bytostí, jimž bylo uloženo zůstat na této stanici v naší galaxii a starat se o potřeby Ocampů (viz epizoda ENT Caretaker).
cca 2170 Odchází od Ochránce a odváží část ocampské populace s sebou. Pro komunitu Ocampů buduje podobnou stanici, pouze mnohem menší. Volí jiný přístup než její druh: místo aby se starala o veškeré jejich potřeby, umožní jim znovu ovládnout jejich mimořádné psychické schopnosti a také vyvinout technologii, která postupně více než zdvojnásobí jejich výjimečně krátký život. Sama s nimi na stanici nežije, pobývá na Exosii, místě v subprostoru, kam je občas bere na návštěvu.
2372 Dozvídá se o přítomnosti USS Voyager kapitána Janewayové a o smrti svého druha. Jelikož k oběma událostem došlo prakticky současně, je přesvědčená, že posádka Voyageru Ochránce zabila. S cílem pomstit se přiláká Voyager ke své stanici a chce posádku zabít a získat loď, posádka se však ubrání a dokonce ji zajme. Kapitán Janewayová, která stále doufá, že by je mohla poslat domů do Alfa kvadrantu, ji propouští a ona se vrací do subprostoru.
Suspiria
Suspiria
Suspiria
Suspiria
Suspiria
Suspiria
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X