lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Barclay Reginald

Barclay Reginald
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

systémový inženýr na Enterprise-D a Enterprise-E, člen týmu projektu Pathfinder

Rodinný stav:

svobodný

 
Důležité osoby:
  Deanna Troi, lodní poradkyně Enterprise
Leosa, dabo dívka (2377) (viz epizoda VOY Inside Man)
 
Účinkování: Star Trek: TNG, Star Trek: First Contact, Star Trek: VOY
 
Představitel: Dwight Schultz
 
Kariéra:
2366 Převelen na Enterprise-D, kap. Jean-Luc Picard, jako systémový inženýr. Léčí se ze simulátorové závislosti (viz epizoda TNG Hollow Pursuits).
2369 Další léčení, tentokrát z fobie z transportéru (viz epizoda TNG Realm of Fear).
2372 Převelen s většinou posádky na USS Enterprise 1701-E.
2373 Při úspěšné snaze odvrátit asimilaci Země Borgy v minulosti se podílí na předstartovních opravách lodi Phoenix a smí si potřást rukou s jejím pilotem, prvním člověkem, který dosáhl warpu a svým idolem Zeframem Cochranem (2063) (viz Star Trek: First Contact).
2374 Je převelen na Zemi do San Franciska, do Výzkumného střediska komunikací Hvězdné flotily, kde pracuje v týmu projektu Pathfinder vedeném komandérem Peterem Harkinsem. Cílem projektu Pathfinder je navázat komunikaci s USS Voyager kapitána Janewayové.
před 2376 Tým ve spolupráci s vulkanskými vědci vyvinul a zkonstruoval komunikační komplex MIDAS. On sám pracuje rovněž na alternativní možnosti komunikace, na tranwarpové sondě, ovšem bez úspěchu.
2376 Přes zákaz a uvolnění ze služby uskutečňuje svou teorii a prostřednictvím MIDAS vytvoří umělou červí mikrodíru, kterou se uskuteční krátký rozhovor s kapitánem Janewayovou (viz epizoda VOY Pathfinder).
Později téhož roku je převelen na stanici Jupiter do Holografického zobrazování a programování, jehož šéfem je doktor Lewis Zimmerman. Podnítí Doktora z USS Voyager, aby se přenesl na stanici Jupiter a pokusil se svého nemocného tvůrce vyléčit (viz epizoda VOY Life Line).
2377 Jeho nezkušenost a neobratnost ve vztahu k ženám, konkrétně k Leose, dabo dívce ve službách Ferengů, celý projekt ohrozí (viz epizoda VOY Inside Man).
2378 Má službu ve Výzkumném středisku komunikací, právě když ho navštěvuje admirál Paris. Dálkové senzory v tu chvíli zaznamenaly otevření borgského transwarp tunelu v těsné blízkosti Sluneční soustavy. Když se z explodující borgské koule vynořil Voyager, je jedním z prvních, kdo ho vítá doma (viz epizoda VOY Endgame).
2394 Alternativní časová linie: Až v tomto roce se Voyager vrátil na Zemi bez zásahu admirála Janewayové.
2404 Alternativní časová linie: Reginald Barclay se odnaučil koktata a je profesorem na Akademii Hvězdné flotily. Pomáhá admirálu Janewayové, která se rozhodla, že cestu Voyageru domů urychlí, v čemž uspěla (viz epizoda VOY Endgame).
Poručík Reginald Barclay (2366)
Poručík Reginald Barclay (2366)
Poručík Reginald Barclay (2369)
Poručík Reginald Barclay (2369)
Poručík Reginald Barclay (2373)
Poručík Reginald Barclay (2373)
Poručík Reginald Barclay (2377)
Poručík Reginald Barclay (2377)
Poručík Reginald Barclay (2377)
Poručík Reginald Barclay (2377)
Poručík Reginald Barclay (2377)
Poručík Reginald Barclay (2377)
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X