lcars
logo

Star Trek knihy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Star Trek: Aliens & Artifacts

Původní název:

Star Trek: Aliens & Artifacts

Autor:

Westmore, Michael
Sims, Alan
Look, Bradley M.
Birness, William J.

Vydavatel (USA):

Pocket Books

Rok vydání (USA):

2000

Český název:

Star Trek: Mimozemšťané a artefakty*

Překlad:

neznámý

Vydavatel (ČR):

neznámý

Rok vydání (ČR):

neznámý

Druh:

Encyklopedie

Série:

ENC

Slova na papíře. Bez nápaditého, inovativního, téměř magického talentu stovek lidí za scénou pracujících na Star Treku, byly by tyto a nevyčíslitelné množství dalších futuristických zázraků pouhá slova na papíře. Po celé roky připadala hlavní zodpovědnost za vytváření reality pro publikum lidem jako je hlavní maskér Michael Westmore, držitel ceny Academy Award, mistr rekvizitář Alan Sims a jejich neuvěřitelný tým řemeslníků. Tito tvůrci snů moderní doby drželi svá oceňovaná tajemství na stupni utajení státních tajemství – až do dněšního dne.

V Star Trek: Aliens & Artifacts je závoj utajení stržen. Pomocí tuctů vzácných náčrtků, fotografií a kreseb odhalíme, jak tito výjimeční tvůrci vytvářejí své fantastické krajiny, bytosti a technologii, s níž se každý týden setkáváme. Překvapí vás, na jak low-tech úrovni některé ty hi-tech zázraky ve skutečnosti jsou!

Kdo rozhodl, že Andoriánci budou modří? Z čeho byl pás na původním klingonském kostýmu? Byl první phaser opravdu kus dřeva? V této knize najdete odpovědi na všechny takového otázky.

Speciání bonus: kapitola, kde se dozvíte, jak si vyrobit vlastní makeup a vlastní rekvizity za pomoci dostupných prostředků.

původní obálka
původní obálka
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X