lcars
logo

Druhy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rilnarové

Anglicky:

Rilnar

Vzhled:

neznámý

Kvadrant:

Delta

Domovský svět:

neznámý

Členství ve Federaci:

ne

Zástupci:

nejsou známí

Poprvé na obrazovce:

VOY Year of Hell

Poprvé ve světě ST:

VOY Year of Hell


O vzhledu Rilnarů nemáme žádné informace.

Rilnarové jsou technologicky vyspělý druh létající vesmírem, původem z oblasti blízké krenimskému prostoru. Jsou to největší nepřátelé Krenimů, právě oni původně inspirovali krenimského vědce Annoraxe k vytvoření časové lodi, která by mu změnami časové linie umožnila Rilnary doslova vymazat z historie a obnovit velikost a slávu Krenimského impéria. Odstranění Rilnarů bylo prvním Annoraxovým zásahem do časové linie. Mělo však nečekané a tragické následky. Krenimové sice dosáhli bývalé velikosti, spolu s Rilnary však z krenimského genomu zmizel antigen, který do něj Rilnarové v minulosti přidali, takže vypuknuvší zhoubná choroba jen v prvním roce zabila na 50 miliónů Krenimů.

Druhý zásah s cílem napravit tuto chybu vedl k vymazání krenimské kolonie na Kyana Prime, kde žila Annoraxova manželka. Obnovit kolonii na Kyana Prime se stalo hlavním Annoraxovým cílem v dalších 200 letech.

Je pravděpodobné, že zničením Annoraxovy časové lodě, které docílilo obnovení Kyana Prime, se obnovila i existence Rilnarů.

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X