lcars
logo

Druhy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Lovci

Alternativy:

Hunters

Anglicky:

Hunters

Vzhled:

humanoidi

Kvadrant:

Gama

Domovský svět:

neznámý

Členství ve Federaci:

ne

Zástupci:

Lovec a jeho tým

Poprvé na obrazovce:

DS9 Captive Pursuit

Poprvé ve světě ST:

DS9 Captive Pursuit


Jméno druhu, o němž hovoříme jako o Lovcích, není známé. Vyvinuli se pravděpodobně z ještěrů, na čele a na spáncích mají náznak šupin, avšak rostou jim vlasy a jsou poměrně hodně podobní lidem.

Jedná se o druh po technologické stránce velmi vyspělý. Loď malé skupinky Lovců byla schopná připravit stanici Deep Space 9 o štíty. Jsou vybaveni silnými ručními zbraněmi a při lovu nosí helmu, na níž je mimo jiné senzor, který jim umožní vyhledat kořist, Toska, když se učiní neviditelným.

Mají značně rozvinutou přinejmenším genetiku. Z méně vyvinutého ještěrovitého druhu na své planetě vyšlechtili Tosky, inteligentní, odolné a vynalézavé humanoidy, a to za jediným účelem: slouží jim jako kořist při lovu vesmírem, což je u nich vyhledávaný sport.

Jedna jejich kořist byla v roce 2369 nucena přistát na Deep Space 9, protože měla poškozenou loď. Vystopovali ji, avšak zneuctěnou, protože živou, a ztratili zájem. Šéf O'Brien, který se s kořistí, Toskem, spřátelil, mu umožnil utéct, čímž Lovcům obnovil lov. Nepodařilo se jim obhájit před posádkou stanice svůj způsob života a slíbili, že v Alfa kvadrantu už nikdy lovit nebudou.

Lovci v lovecké výzbroji
Lovci v lovecké výzbroji
Lovec v helmě s aktivovaným senzorem
Lovec v helmě s aktivovaným senzorem
Lovec
Lovec
Lovec
Lovec
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X