lcars
logo

Druhy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

druh z planety Gamma Trianguli VI

Vzhled:

humanoidní

Kvadrant:

Alfa nebo Beta

Domovský svět:

Gamma Trianguli VI

Členství ve Federaci:

ne

Zástupci:

Akuta, Sayana a další - Zobrazit seznam zástupců (3)

Akuta, Makora, Sayana

Poprvé na obrazovce:

TOS The Apple

Poprvé ve světě ST:

TOS The Apple


Druh z planety Gamma Trianguli VI jsou humanoidi na pohled k nerozeznání podobní lidem. Zdá se, že všichni mají velmi světlé až bílé vlasy. Snědá pleť je zřejmě důsledkem jejich stylu života a barevné obrazce v obličejích jsou s největší pravděpodobností dekorace.

Je to druh, jehož příslušníci žijí až 10000 let. Z tohoto důvodu není reprodukce vůbec podstatná a obyvatelé planety v 23. století vůbec nemají a neznají děti a nemají a neznají ani sexuální život. Není vyloučeno, že u skupiny, s níž se seznámila posádka kapitána Kirka, se jednalo o víceméně jednolitou skupinu "teenagerů".

Technologicky je to primitivní druh, který nejenže nelétá do vesmíru, ale nemá vůbec žádnou zjevnou techniku. Připomíná kultury pozemských jihomořských ostrovů v době jejich objevení.

Jeho vývoj však nebyl přirozený. Planetu a obyvatele řídil mimořádně výkonný a sofistikovaný počítač, který nazývali Vaal. Kdo, kdy a z jakého důvodu Vaala instaloval, nevíme.

Roku 2267 navštívila Gamma Trianguli VI posádka USS Enterprise kapitána Kirka. Když zjistila, jak se věci mají, Vaala zničila. Obyvatelé pak museli přijmout poněkud přirozenější životní styl, ovšem o jejich dalším vývoji nejsou žádné informace.

Muž z planety Gamma Trianguli VI
Muž z planety Gamma Trianguli VI
Žena z planety Gamma Trianguli VI
Žena z planety Gamma Trianguli VI
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X